Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Marek Kisiel zaprosił do Łomży Qczaja spod Tatr

Główne zdjęcie
BK Team

- Jestem instruktorem grupy tanecznej B.K. Team na co dzień, ale tym razem choreografię dla 8-osobowej grupy dziewcząt z Jeremiaszem Cieniewiczem jako rodzynkiem przygotowali Grzegorz Kuciak z Gorzowa Wielkopolskiego i Dariusz Bujakowski z Warszawy – mówi Marek Kisiel (lat 38) z Łomży, którego formacja B.K. Team wygrała turniej Mazurskie Transformacje w Mrągowie. Łomżanie triumfowali dwuipółminutowym pokazem na festiwalu z udziałem ponad 50 zespołów z Polski i Rosji, rywalizujących w kategoriach: street dance i art dance. Na sukcesie Marek Kisiel nie poprzestał i zaprosił lubianego trenera personalnego fitness Daniela Kuczaja na sobotę do Łomży.

Sukces w Mrągowie to efekt pracy w soboty i niedziele młodziutkich tancerzy z doświadczonymi choreografami. - Ja tylko dopracowałem szczegóły, wyczyściłem i poprawiłem ustawienia – dodaje twórca Studio Tańca B.K. Step. - Powstał pokaz zupełnie inny, niż do tej pory, spokojna muzyka, jedna piosenka, nie miks utworów, odmienna konwencja niż w teledyskach. Jurorami byli uznani w kraju tancerze i choreografowie: Joanna Czajkowska, Anna Wielogórska, Piotr „Sypi” Sypniewski i Maciej „Sheva” Mołdoch, którzy oceniali dobór repertuaru tanecznego i muzycznego, opracowanie choreograficzne, technikę wykonania, charakter tańca i ogólny wyraz artystyczny. 
Marek Kisiel dał się poznać ponad 15 lat temu najpierw w Łomży, a rok po roku w Polsce, Europie i świecie jako założyciel Crazy Twisting Group, brejkdensowej formacji chłopców i młodzieńców, stającej po wielokroć na podium turniejów tanecznych o mistrzostwo kraju, kontynentu i globu. Jej 10-lecie było świętowane hucznie widowiskiem z udziałem większości tancerzy kolejnych składów. - 15-lecia nie było, choć w ubiegłym roku zastanawiałem się, czy uda się roztańczone towarzystwo na ten jubileusz skrzyknąć... - wraca do wspomnień instruktor. - CT Group bardzo rzadko występuje z racji upływu czasu. Chłopaki rozjechali się po Polsce i za granicę, w Łomży zostali tylko Maciej Brzostowski i Kacper Zientalski, którzy prowadzą zajęcia z młodszym pokoleniem. Adrian Parzych zapracowany w filmie, Paweł Chwatko wyrabia lody tajskie, a Maciek Dąbrowski przeniósł się do Gdańska. Czas szybko leci. Prowadzę studio, wyjeżdżam na turnieje i nie mam chwili odpoczynku.

Taneczna sobota z zumbą i fitnessem
Jedną z najnowszych inicjatyw Studia Tańca B.K Step jest maraton zumby i pierwszy raz maraton fitness. Trójka instruktorów B.K. Step poprowadzi zajęcia z fitness, modelujące sylwetkę, spalające tłuszcz i budujące mięśnie. Natalia Stefańska, Marek Kisiel i Krystian Pieloch zaczną od godz. 13., zaś po nich drugą godzinę prowadzi Daniel „Qczaj” Kuczaj z Zakopanego. Obdarzony poczuciem humoru trener personalny z Podhala mówi góralską gwarą. Niski – 165 cm, z czego żartuje nieraz, ale umięśniony potężnie jak kulturysta, budzi sympatię bezpośredniością w programach telewizji i w Internecie. - Potrafi prowadzić zajęcia z uśmiechem i na luzie – potwierdza Marek Kisiel. - Drugi dwugodzinny blok zacznie się o godz. 15 i wypełni go zumba. Prowadzącymi będą: Maciej Sarnat z Kielc, Jacek Filip Pachnowski z Warszawy, Ryszard Gotlib z Piły i Paweł Milhausen z Bydgoszczy. Zumba ma charakter bardziej rozrywkowy i zabawowy: stanowi odpoczynek dla umysłu, oderwanie od codzienności, i wywołuje uśmiech. 2-godzinny blok zajęć kosztuje 45 zł. Sportowo-rekreacyjna zabawa odbędzie się 21. kwietnia w Studio Tańca B.K. Step przy alei Legionów 60 B w Łomży. 

Mirosław R. Derewońko


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę