Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

PWSIiP bez kanclerza Grodzkiego

Główne zdjęcie
Andrzej Grodzki

Andrzej Grodzki nie będzie kanclerzem Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Jolanta Święszkowska, rzecznik uczelni potwierdza nasze informacje w tej sprawie. - Rozwiązanie umowy nastąpiło na mocy porozumienia stron – mówi Święszkowska, zwracając uwagę, że kanclerz odbiera teraz należny mu urlop, a ustanie stosunku pracy nastąpi pod koniec maja.

Andrzej Grodzki to prawnik, który kanclerzem PWSIiP w Łomży był od sierpnia 2016 roku. Wówczas zastąpił na tym stanowisku Henryka Trojanowskiego, kanclerza państwówki, który pełnił tę funkcje od czasu powstania uczelni w 2004 roku, a w 2016 roku odszedł na emeryturę. Grodzki z PWSIiP także związany jest od jej początku. Przez 12 lat był radcą prawnym uczelni. 

Andrzej Grodzki w 2010 roku był kandydatem na prezydenta Łomży zgłoszony przez utworzone przed wyborami Stowarzyszenie Łomżyńskie Filary. Zajął wówczas czwarte miejsce zdobywając poparcie 11,64% wyborców. W 2016 roku prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski powołał go do Rady Nadzorczej Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Łomży, gdzie pełni funkcję przewodniczącego.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę