czwartek, 26 kwietnia 2018 napisz DONOS@

PWSIiP bez kanclerza Grodzkiego

Andrzej Grodzki nie będzie kanclerzem Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Jolanta Święszkowska, rzecznik uczelni potwierdza nasze informacje w tej sprawie. - Rozwiązanie umowy nastąpiło na mocy porozumienia stron – mówi Święszkowska, zwracając uwagę, że kanclerz odbiera teraz należny mu urlop, a ustanie stosunku pracy nastąpi pod koniec maja.

Andrzej Grodzki
Andrzej Grodzki

Andrzej Grodzki to prawnik, który kanclerzem PWSIiP w Łomży był od sierpnia 2016 roku. Wówczas zastąpił na tym stanowisku Henryka Trojanowskiego, kanclerza państwówki, który pełnił tę funkcje od czasu powstania uczelni w 2004 roku, a w 2016 roku odszedł na emeryturę. Grodzki z PWSIiP także związany jest od jej początku. Przez 12 lat był radcą prawnym uczelni. 

Andrzej Grodzki w 2010 roku był kandydatem na prezydenta Łomży zgłoszony przez utworzone przed wyborami Stowarzyszenie Łomżyńskie Filary. Zajął wówczas czwarte miejsce zdobywając poparcie 11,64% wyborców. W 2016 roku prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski powołał go do Rady Nadzorczej Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Łomży, gdzie pełni funkcję przewodniczącego.

180420110931.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0