Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Otwórzmy serca dla Damiana... w sobotę

Główne zdjęcie
Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących w Łomży

W sobotę w Zespole Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łomży odbędzie się impreza charytatywna w ramach pomocy Damianowi Śliwowskiemu ucz. kl. II Zasadniczej Szkoły Zawodowej. W maju 2017 r. uległ wypadkowi komunikacyjnemu, przeszedł ciężką operację i obecnie przebywa w ośrodku leczenia i rehabilitacji w Toruniu, gdzie pozostaje w tzw. śpiączce jasnej. Niestety, leczenie jest bardzo kosztowne, rodzina Damiana nie jest w stanie sama go sfinansować. Po raz kolejny z pomocą przyjść koledzy ze szkoły i o wsparcie proszą mieszkańców Łomży i okolicy.

Podczas imprezy  organizowanej w ZSM i O nr 5 odbędą się m.in. liczne koncerty, w których wystąpią: Kinga Lewiarz i Stowarzyszenie „JA i TY” z Łomży,  wokaliści muzyki Disco Polo – Boryss i SebBoy, zespół z Ostrołęki - Biuro Rzeczy Znalezionych oraz zespół muzyczny  z Mechaniaka - Rest Crew. Przez cały czas trwania imprezy prowadzona będzie diagnostyka komputerowa pojazdów samochodowych. Odbędzie się również min. pokaz sportów obronnych oraz ratownictwa medycznego Grupy Nadzieja.

Na rzecz Damiana podczas imprezy zbierane będą do puszek dobrowolne datki pieniężne.

Mechaniak, wierząc w życzliwość i hojność mieszkańców Łomży i okolic, zaprasza do wzięcia udziału w imprezie, która odbędzie się w gmachu szkoły, ul. Przykoszarowa 22 w godzinach 13.00-18.00.

zobacz: 7 tysięcy 31 zł z licytacji dla Damiana z „Mechaniaka”


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę