czwartek, 26 kwietnia 2018 napisz DONOS@

Otwórzmy serca dla Damiana... w sobotę

W sobotę w Zespole Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łomży odbędzie się impreza charytatywna w ramach pomocy Damianowi Śliwowskiemu ucz. kl. II Zasadniczej Szkoły Zawodowej. W maju 2017 r. uległ wypadkowi komunikacyjnemu, przeszedł ciężką operację i obecnie przebywa w ośrodku leczenia i rehabilitacji w Toruniu, gdzie pozostaje w tzw. śpiączce jasnej. Niestety, leczenie jest bardzo kosztowne, rodzina Damiana nie jest w stanie sama go sfinansować. Po raz kolejny z pomocą przyjść koledzy ze szkoły i o wsparcie proszą mieszkańców Łomży i okolicy.

Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących  w Łomży
Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących w Łomży

Podczas imprezy  organizowanej w ZSM i O nr 5 odbędą się m.in. liczne koncerty, w których wystąpią: Kinga Lewiarz i Stowarzyszenie „JA i TY” z Łomży,  wokaliści muzyki Disco Polo – Boryss i SebBoy, zespół z Ostrołęki - Biuro Rzeczy Znalezionych oraz zespół muzyczny  z Mechaniaka - Rest Crew. Przez cały czas trwania imprezy prowadzona będzie diagnostyka komputerowa pojazdów samochodowych. Odbędzie się również min. pokaz sportów obronnych oraz ratownictwa medycznego Grupy Nadzieja.

Na rzecz Damiana podczas imprezy zbierane będą do puszek dobrowolne datki pieniężne.

Mechaniak, wierząc w życzliwość i hojność mieszkańców Łomży i okolic, zaprasza do wzięcia udziału w imprezie, która odbędzie się w gmachu szkoły, ul. Przykoszarowa 22 w godzinach 13.00-18.00.

zobacz: 7 tysięcy 31 zł z licytacji dla Damiana z „Mechaniaka”

180420110931.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0