Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

Zmarł nauczyciel III LO

Główne zdjęcie
Bogdan Bacławski

Bogdan Bacławski, nauczyciel matematyki i informatyki z III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży nie żyje. Miał tylko 47 lat. - Zaskoczenie wielkie, wielkie wzruszenie i wielka strata - mówi Grażyna Chodnicka, dyrektor III LO. - Bogdan był bardzo ciepły, bardzo sumienny, bardzo życzliwy w stosunku do wszystkich.

Bogdan Bacławski nauczycielem w III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży był przez ponad 20 lat. Zmarł nagle. Wcześniej nie chorował, dlatego jego śmierć jest wielkim zaskoczeniem. Dyrektor Grażyna Chodnicka mówi, że w środę ostatniego dnia nauki przed świętami poszedł na zwolnienie lekarskie, ale nikt nawet nie podejrzewał, że mogło być to coś poważnego. I nikt nie sądził, że po świętach do szkoły może już nie wrócić.
- Zawsze był punktualny, zawsze wywiązywał się, ze wszystkich obowiązków, zawsze był chętny do pomocy – wspomina dyrektor Chodnicka podkreślając, że odejście Bogdana Bacławskiego jest wielką stratą dla III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży. 

Pogrzeb śp. Bogdana Bacławskiego odbędzie się w środę 4 kwietnia na cmentarzu przy ul. Przykoszarowej w Łomży. Wystawienie ciała zmarłego nauczyciela we wtorek o godz. 15.00 w kaplicy pogrzebowej Domu Pogrzebowego Marczyk w Łomży i w środę od godz. 10.00. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się godzinie 13.00.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę