czwartek, 26 kwietnia 2018 napisz DONOS@

Zmarł nauczyciel III LO

Bogdan Bacławski, nauczyciel matematyki i informatyki z III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży nie żyje. Miał tylko 47 lat. - Zaskoczenie wielkie, wielkie wzruszenie i wielka strata - mówi Grażyna Chodnicka, dyrektor III LO. - Bogdan był bardzo ciepły, bardzo sumienny, bardzo życzliwy w stosunku do wszystkich.

Bogdan Bacławski
Bogdan Bacławski

Bogdan Bacławski nauczycielem w III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży był przez ponad 20 lat. Zmarł nagle. Wcześniej nie chorował, dlatego jego śmierć jest wielkim zaskoczeniem. Dyrektor Grażyna Chodnicka mówi, że w środę ostatniego dnia nauki przed świętami poszedł na zwolnienie lekarskie, ale nikt nawet nie podejrzewał, że mogło być to coś poważnego. I nikt nie sądził, że po świętach do szkoły może już nie wrócić.
- Zawsze był punktualny, zawsze wywiązywał się, ze wszystkich obowiązków, zawsze był chętny do pomocy – wspomina dyrektor Chodnicka podkreślając, że odejście Bogdana Bacławskiego jest wielką stratą dla III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży. 

Pogrzeb śp. Bogdana Bacławskiego odbędzie się w środę 4 kwietnia na cmentarzu przy ul. Przykoszarowej w Łomży. Wystawienie ciała zmarłego nauczyciela we wtorek o godz. 15.00 w kaplicy pogrzebowej Domu Pogrzebowego Marczyk w Łomży i w środę od godz. 10.00. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się godzinie 13.00.

180420110931.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0