Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Pieniądze dla PWSIiP

Blisko 3,8 mln zł otrzymała Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na realizację projektu „KPK – Kompleksowy Program Kształcenia w PWSIiP”. Dr. hab. Dariusz Surowik, rektor uczelni podkreśla, że pieniądze są na „upraktycznienie dydaktyki”.

Symboliczny czek rektorowi łomżyńskiej uczelni w poniedziałek w imieniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina przekazali jego doradcy Stanisław Derehajło i Marcin Sekściński. Łomżyńska uczelnia znalazła się w groniu 100, które otrzymały wsparcie z programu „Zintegrowane programy uczelni” Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Projekt „KPK – Kompleksowy Program Kształcenia w PWSIiP” będzie realizowany na uczelni od października 2018 roku do września 2022 roku. Jak mówiła dr n. med. Sylwia Chojnowska, prorektor „Państwówki”, za pieniądze z projektu mają powstać sala do badań fokusowych, pracownia samoobrony dla przyszłych pracowników socjalnych oraz sala rozpraw sądowych. 
– Przeszkoleni zostaną nasi pracownicy oraz studenci, ci drudzy będą także realizować część zajęć dydaktycznych w  systemie tutorskim – jeden wykładowca na jednego studenta, stosowanym na wielu prestiżowych uczelniach – dodawał dr hab. Dariusz Surowik, rektor PWSIiP. 
Z pieniędzy sfinansowane zostaną także szkolenia oraz certyfikaty dedykowane studentom i uznawane w branży informatycznej, technologii żywności oraz automatyki i robotyki, takie jak audit weryfikacji HACCP oraz programowanie obrabiarek CNC.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę