Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

Nastolatek jechał autem bez prawa jazdy - zginął w okolicach Wysokiego Mazowieckiego

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w którym zginął piętnastoletni chłopak. Cztery inne młode osoby, które z nim podróżowały, zostały ranne.

Do zdarzenia doszło w piątek (09.03) późnym wieczorem na drodze gminnej w okolicach miejscowości Stypułki - Borki. Z ustaleń policji wynika, że samochód renault, którym kierował nastolatek, z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i wpadł do cieku wodnego w przydrożnym rowie. W wyniku tego zdarzenia 15-letni mieszkaniec gminy Kobylin-Borzymy zginął na miejscu, a czterech pasażerów w wieku od 16 do 17 lat przewieziono do szpitala.

Policja ustala przyczynę wypadku i wyjaśnia, dlaczego chłopak bez prawa jazdy siedział za kierownicą.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę