Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

„Siódemka” rusza z naborem do zerówek

Szkoła Podstawowa nr 7 w Łomży będzie miała zerówki. Do tej pory była to jedyna podstawówka w mieście, w której nie planowano utworzyć klas zerowych dla dzieci 6-letnich, które od września miałby rozpocząć obowiązkowe przygotowanie przedszkolne. Teraz dyrektor szkoły Iwona Erynk – Cichowicz poinformowała o planach utworzenia w „siódemce” dwóch oddziałów przedszkolnych.

Szkoła Podstawowa nr 7 mieści się przy ul. Adama Mickiewicza. To  niewielka miejska podstawówka, która sprawdzianach „szóstoklasistów” miała najlepsze wyniki w mieście i jedne z najlepszych w województwie. Teraz przy szkole budowana jest nowoczesna sala gimnastyczna, która ma być oddana do użytku przed 1 września 2018 roku. Dyrektor szkoły Iwona Erynk – Cichowicz podkreśla, że największym atutem szkoły jest wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która także doskonale przygotuje dzieci 6-letnie do rozpoczęcia nauki rok później w klasie pierwszej szkoły podstawowej.
Rekrutacja do dwóch oddziałów zerówki w „siódemce” będzie odbywała się przy wsparciu systemu elektronicznego - link na stronę internetową elektronicznego naboru: nabor.pcss.pl/lomza.
Kryteria naboru są takie same jak w przypadku naboru oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych przy innych podstawówkach i takie same jakie mają być stosowane w późniejszym naborze do przedszkoli. O przyjęciu dziecka nie decyduje kolejność zgłoszeń. Wnioski o przyjęcie dzieci do oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej można składać do końca tygodnia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę