Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kontenerowa - jedyna taka strzelnica w Podlaskiem

Jest to jedyna taka strzelnica na terenie województwa podlaskiego. Jej postawienie trwa pięć godzin i nie wymaga żadnych pozwoleń budowlanych. Nie jest też uciążliwa dla otoczenia. Od poniedziałku (26.02) ze strzelnicy kontenerowej mogą korzystać żołnierze z 13. Batalionu Lekkiej Piechoty w Łomży. Zaczęli do strzelania z broni krótkiej o kalibrze 9 milimetrów.

 

Strzelnica, to połączone ze sobą stalowe kontenery, jakie znamy z samochodów ciężarowych. Wyłożone są specjalnymi okładzinami balistycznymi, które są dźwiękoszczelne. Zamiast tradycyjnych tarczy jest system komputerowy, który analizuje trafienia. Można też wyświetlać filmy, symulujące sytuacje zagrożenia. Pomieszczenia mają ogrzewanie, klimatyzację i system filtrów.

W strzelnicy kontenerowej działającej w Łomży żołnierze mogą ćwiczyć strzelanie z broni osobistej i karabinków kalibru 5,56 milimetra.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę