Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Dr Perło nowym prorektorem PWSIiP

Główne zdjęcie
Dr Dariusz Perło

Nie było niespodzianki. W środę kolegium elektorów Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży wybrało ekonomistę dr Dariusza Perło na nowego prorektora uczelni do dydaktyki i spraw studenckich. Wybory uzupełniające trzeba było przeprowadzić bo w styczniu, po nieco ponad czterech miesiącach, z funkcji zrezygnował dr hab. Krzysztof Prokop.

Dr Dariusz Perło ma 46 lat i pochodzi z Białegostoku. Z Państwową Wyższą Szkołą Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży jest związany od 1 października 2007 r., kiedy został zatrudniony na etacie wykładowcy w Instytucie Przedsiębiorczości. Od 1 października 2017 r. uczelnia ta stanowi podstawowe miejsce zatrudnienia doktora Dariusza Perło. Dotychczas pełnił  funkcję kierownika Zakładu Przedsiębiorczości.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę