Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Kucharze z gminnego gimnazjum nagrodzeni

Główne zdjęcie
Klasa IIIA z Publicznego Gimnazjum nr 9 im. Rodziny Lutosławskich w Łomży wygrała konkurs „Lubella inspiruje i edukuje”

Klasa IIIA z Publicznego Gimnazjum nr 9 im. Rodziny Lutosławskich w Łomży zajęła pierwsze miejsce w konkursie programu „Lubella inspiruje i edukuje”. W nagrodę w szkole odbędą się warsztaty kulinarne z ekspertem kulinarnym marki Lubella – Michałem „Maglem” Myszkiewiczem.

„Lubella inspiruje i edukuje” to program edukacyjny o charakterze społecznym mający na celu wzrost świadomości znaczenia prawidłowego odżywiania w życiu człowieka. W tegorocznej edycji programu wzięła udział rekordowa liczba uczestników – ponad 100 tysięcy uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów w całej Polsce. Nauczyciele otrzymali szczegółowe scenariusze lekcyjne i materiały dydaktyczne opracowane we współpracy z zespołem dietetyków i metodyków, na podstawie których przeprowadzili trzy kreatywne lekcje w swoich szkołach. Całość programu opierała się o zdobywanie wiedzy poprzez doświadczenie, wspólne gotowanie i rywalizację. 
W ramach programu odbył się także konkurs którym wygrała klasa IIIA z należącego do Gminy Łomża, Publicznego Gimnazjum nr 9 im. Rodziny Lutosławskich w Łomży. Zasady były proste – podczas ostatniej z trzech lekcji należało sfotografować przygotowane przez uczniów potrawy oraz uczestników przy pracy i przesłać zgłoszenie konkursowe. Z  kilkuset nadesłanych zgłoszeń konkursowych wyłonione zostały 3 nagrody główne. Jedna z nich trafiła do Łomży. To warsztaty kulinarne z ekspertem kulinarnym marki Lubella – Michałem „Maglem” Myszkiewiczem, podczas których młodzież będzie mogła wykazać się swoimi umiejętnościami, ale też skorzystać z wielu wskazówek i porad kucharza. Dodatkowo wręczone zostaną bony dla szkół o wartości 1500 zł każdy do realizacji na dowolny cel oraz specjalne karty podarunkowe o wartości 700 zł dla nauczycieli koordynujących do wykorzystania w sieci EMPIK.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę