Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Prorektor zrezygnował

Główne zdjęcie
prof. PWSIiP, dr hab. Krzysztof Prokop - były prorektor

Po nieco ponad czterech miesiącach dr hab. Krzysztof Prokop, prof. PWSIiP, zrezygnował z bycia prorektorem dydaktyki i spraw studenckich w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. W czwartek jego rezygnację przyjął Senat uczelni.

Dr hab. Krzysztof Prokop został wybrany na stanowisko prorektora wiosną ubiegło roku, ale stanowisko objął 1. września 2017 roku, gdy rozpoczynała się nowa kadencja władz uczelni, na której czele staną dr hab. Dariusz Surowik. To na jego wniosek na stanowisko prorektora dydaktyki i spraw studenckich wybrano dr hab. Krzysztofa Prokopa, ówczesnego dyrektor instytutu prawa i administracji. W głosowaniu wówczas z 21 elektrów za wyborem Prokopa głosowało 17, 3 było „przeciw”, a 1 głos uznano za nieważny.  
W czwartek jego rezygnacja została przyjęta jednomyślnie. Co było powodem jego szybkiej rezygnacji z funkcji, tego formalnie nie podano. Podczas obrad Senatu nie było też dyskusji nad tym punktem.
Niebawem ma ruszyć procedura związana z wyborem nowego prorektora.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę