Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Wielki Bal Karnawałowy przedszkolaków z „Dwójki”

Czas Świąt Bożego Narodzenia to fantastyczne spotkania ze Świętym Mikołajem i prezentami. Karnawał, to czas beztroskiej, roztańczonej zabawy także w przedszkolu. Udowodniły to dzieci z łomżyńskiego przedszkola nr 2, w którym w zabawę włączył się duetów klaunów cyrkowych Ruphert i Rico.

Klauni w bardzo atrakcyjny sposób i pełen dowcipu nawiązali kontakt z dziećmi i poprowadzili zabawę we wspanialej bajkowej scenerii. 
Rewelacyjne pląsy i konkursy, specjalnie przygotowane deszcze barwnych, mieniących się konfetti i spadający grad święcących na kolorowo baniek mydlanych oraz malowanie włosów na tęczowo, to tylko niektóre z fascynujących punktów całego show. 
Każdy przedszkolak otrzymał czapkę Mikołaja, specjalne, zaczarowane okulary i słodkie niespodzianki. 

materiał nadesłany

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę