Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Na liście najlepszych

Główne zdjęcie
Ranking liceów województwa podlaskiego - najlepsza 10.

Na trzecim miejscu w województwie podlaskim i 98. w kraju znalazło się I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Łomży w przeprowadzonym po raz 20. Rankingu Liceów i Techników „Perspektywy”. Na liście najlepszych liceów w kraju jest także II LO w Łomży, a wśród techników - Technikum nr 5 z „Mechaniaka”. Pierwsza z nich jest w czwartej, a druga w trzeciej setce.

Ranking ltechników województwa podlaskiego
Ranking ltechników województwa podlaskiego

To najważniejszy ranking szkół w Polsce. Z łomżyńskich liceów ogólnokształcących od lat najwyżej w rankingu jest notowane I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki. W tym roku znalazło się na 98 pozycji, co oznacza spadek o 21 miejsc w stosunku do lat poprzednich. 
Kolejne z łomżyńskich liceów jest II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej. W tym roku zajęło ono 374 wobec 204 przed rokiem. 
W skali województwa podlaskiego I LO jest na trzecim miejscu a II LO na 16. Nieco wyżej - na 14 miejscu w województwie i 343 w kraju uplasowało się Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Grajewie.

W przypadku rankingu techników Technikum nr 5 Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących  nr 5 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łomży znalazło się na 255 pozycji w kraju i 8 w województwie podlaskim.  Technikum z „Mechaniaka” tym samym awansowało w Polsce w stosunku do ubiegłorocznego zestawienia o 44 miejsca.

Pełne zestawienia rankingów Perspektywy publikujemy w załącznikach.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę