Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Siódemka docenionych

Siedmioro uczniów łomżyńskich szkół otrzyma stypendia fundowane przez samorząd województwa podlaskiego. Zarząd województwa przyznał stypendia za szczególne osiągnięcia w nauce. To 4 tysiące złotych na osobę.

Stypendia naukowe od marszałka województwa mógł otrzymać uczeń, który uzyskał średnią ocen na koniec roku szkolnego 5,00 i był co najmniej trzykrotnym laureatem konkursu, olimpiady lub turnieju na szczeblu wojewódzkim bądź jednokrotnym na szczeblu ogólnopolskim lub międzynarodowym. W sumie wybrano 52 uczniów, którzy stypendia odbiorą dziś podczas specjalnej gali w Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki Białostockiej. Na liście stypendystów jest siedmioro uczniów łomżyńskich szkół. To Maja Karwowska ze Szkoły Podstawowej nr 10 im Jana Pawła II w Łomży, czworo uczniów Publicznego Gimnazjum nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Łomży: Marta Obiedzińska, Maria Popławska, Tomasz Modzelewski i Monika Wypych, oraz Aleksandra Szczepara z I LO im. Tadeusza Kościuszki w Łomży i Karolina Masłowska z Technikum nr 7 im. Ludwika H. Bojanusa w Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę