Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wypadek na DK 61 między Łomżą a Grajewem - dwie osoby nie żyją, jedna ranna

Dwie osoby nie żyją jedna jest ranna po wypadku na drodze krajowej nr 61 Łomża – Grajewo. W miejscowości Pasichy w powiecie kolneńskim wczoraj ok. godz. 21.40 zderzyły się trzy samochody ciężarowe i osobowy. Zginęli kierowcy busa i TiRa - pasażerka busa trafiła do szpitala.

Kierowca busa chciał uniknąć uderzenia w tył auta, które jechało przed nim i zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie zderzył się czołowo z TiRem.

Droga była zablokowana przez kilka godzin - teraz jest tam ruch wahadłowy, dodatkowo policja organizuje objazdy  drogą krajową  63 i  58. Nie wiadomo ile potrwają utrudnienia.

210510110729.png
cz
cz, 26 października 2017 08:09
Data ostatniej edycji: cz, 26 października 2017 10:11:54

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę