Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Szkoła Językowa Dorothy´s School zaprasza na zajęcia!

Nauka języka obcego ważna jest od najmłodszych lat! – ta myśl przyświeca działalności Dorothy´s School, szkoły językowej dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym. Nasza szkoła mieści się przy ulicy Sybiraków 20 w Łomży i funkcjonuje już kolejny rok.

Szkołę Dorothy´s School utworzyliśmy wychodząc naprzeciw potrzebom najmłodszego pokolenia. Dzieci posiadają naturalną zdolność uczenia się języków obcych, co chcemy skutecznie wykorzystać i rozwijać podczas naszych zajęć.

Kurs dla najmłodszych słuchaczy odbywać się będzie w oparciu o muzykę, ruch i zabawę - zgodnie z metodą TPR (Total Physical Response), czyli reagowaniu całym ciałem. Dzięki tej metodzie zajęcia są atrakcyjniejsze - pobudzają pamięć i eliminują znużenie. Zajęcia w całości prowadzone są w języku angielskim i w atmosferze zabawy. Dziecko ma okazję osłuchać się z językiem obcym poprzez naśladowanie, śpiew i wykonywanie poleceń.

Nauczanie dzieci wymaga różnorodnych ćwiczeń oraz zdolności zainteresowania ich tematem przez nauczyciela. Dlatego też łączymy rozmaite metody pracy. Na kolejnych etapach kursu dzieci uczą się już nie tylko języka obcego, ale także poszerzają swoją wiedzę i rozbudzają ciekawość świata.

Edukacja poprzez wzajemną komunikację, śpiew, ruch, odgrywanie scenek i angażowanie zmysłów, a także regularne powtarzanie i utrwalanie materiału, są gwarantem sukcesu.  Dzięki oswojeniu się z językiem obcym oraz rozwojowi poszczególnych sprawności językowych (mówienia, czytania, pisania i słuchania), dziecko zdobędzie pewność siebie w środowisku szkolnym oraz będzie odnosić sukcesy w dalszej nauce.

Przyjmujemy dzieci już od trzeciego roku życia („Kid’s club” utworzony dla najmłodszych) oraz dzieci uczące się w szkole podstawowej. Zajęcia rozpoczynają się w październiku i trwają do końca czerwca. Dzięki małym grupom zapewniamy kameralną atmosferę oraz indywidualne podejście do każdego dziecka!

Od tego roku oferujemy także dodatkowe zajęcia wyrównawcze dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej z treści polonistycznych, matematycznych oraz przyrodniczych. Zapraszamy dzieci, które potrzebują wsparcia w przyswojeniu materiału nauczanego w szkole.

Kontakt:

Telefon: 570 806 002 (w godz. 14-20)

E-mail: dorothys.school@gmail.com


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę