Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kalendarz roku szkolnego 2017/2018

To już ostatni tydzień wakacji. Tym razem są one wyjątkowo długie, bo rok szkolny zacznie się dopiero 4 września. Kolejne wakacje zaczną się 23 czerwca. Nim jednak do nich dojedzie, po drodze uczniów i nauczycieli czeka kilka także dłuższych przerw...

Tradycyjnie pierwszym dniem dodatkowo wolnym był 14 października, czyli Dzień Edukacji Narodowej popularnie zwany Dniem Nauczyciela, który zgodnie z prawem „jest dniem wolnym od zajęć lekcyjnych”. W tym roku to... sobota. 
Kolejna okazja to listopadowe święta. 1 listopada - Wszystkich Świętych - wypada w w tym roku środę, ale 11 listopada Święto Niepodległości w sobotę. 
Zimowa przerwa świąteczna od 23 do 31 grudnia 2017 r. związana ze świętami Bożego Narodzenia i Nowym Rokiem – zarówno Wigilia jak i Sylwester wypadają w niedzielę.  Wolny zatem będzie też poniedziałek 1 stycznia czyli Nowy Rok. 
Kolejne święto, gdy ustawowo jest wolne to Trzech Króli - 6 stycznia – w 2018 roku będzie to sobota.
Od 22 stycznia do 4 lutego w województwie podlaskim będą ferie zimowe, a wiosenna przerwa świąteczna – związane ze świętami Wielkiej Nocy od 29 marca do 3 kwietnia. 
W kwietniu gimnazjalistów czeka egzamin: 18 kwietnia 2018 r. (środa) część humanistyczna, 19 kwietnia –  część matematyczno-przyrodnicza, a 20 kwietnia język obcy nowożytny.
27 kwietnia zakończenie zajęć w klasach programowo najwyższych w szkołach ponadgimnazjalnych, a później długi majowy weekend. 1 maja, czyli wolne Święto Pracy wypada w przyszłym roku we wtorek, w czwartek jest też wolny 3 maja więc większość skorzysta z okazji na 9 dniowy odpoczynek.
Nie będą mogli z tego skorzystać maturzyści, którzy egzaminy pisemne zaczną już w piątek 4 maja. Matury w tym roku szkolnym rozpisane są do 25 maja.
Wolne dla wszystkich będzie w czwartek 31 maja, bo to Boże Ciało, a później to zakończenie zająć dydaktycznych – 22 czerwca i znowu wakacje, ale tym razem tylko do 31 sierpnia 2018 r.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę