Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Olimpijski sędzia będzie dyrektorem podstawówki

Główne zdjęcie
Karol Łebkowski

Karol Łebkowski, który sędziował walki zapaśników na ubiegłorocznych Igrzyskach Olimpijskich w Brazylii, będzie nowym dyrektorem Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kupiskach. Wygrał konkurs na stanowisko ogłoszony po tym jak z pracy zrezygnowała dotychczasowa dyrektor Edyta Śledziewska.

Edyta Śledziewska to radna Łomży, a szkołą w Kupiskach kierowała od 2006 roku. Od września w szkole w Kupiskach na fotelu dyrektora zastąpi ją Karol Łebkowski. W ubiegłym tygodniu wyniki konkursu na dyrektora SP w Kupiskach zatwierdził wójt gminy Łomża Piotr Kłys. W podstawówce uczy się około 150 dzieci i pracuje w niej ponad 20 nauczycieli.
Karol Łebkowski (52 lata) to nauczyciel dyplomowany wychowania fizycznego uczył m.in. w Publicznym Gimnazjum nr 1 w Łomży. Znany jest jednak przede wszystkim jako trener i sędzia zapasów. Podczas ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Brazylii sędziował zmagania zapaśników włącznie z najważniejszymi finałami o złote medale. Jest też członkiem zarządu Polskiego Związku Zapaśniczego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę