Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

„O sole mio!” - koncert trzech gdańskich tenorów w Piątnicy

Wojciech Lewandowski, Krzysztof Drzewiecki i Waldemar Bączyk - to bohaterowie piątkowego koncertu pt. „O sole mio!” Koncert z cyklu muzyka na wodzie odbył się nad oczkiem wodnym na tyłach hotelu Baranowski w Piątnicy w ramach XII Festiwalu Muzyczne Dni Drozdowo – Łomża. Przez dwie godziny rozbrzmiewały tu przeboje operowe, operetkowe i pieśni neapolitańskie... a publiczność szalała.

Koncert trzech tenorów to sprawdzona już od wielu lat formuła, która każdorazowo przyciąga rzesze słuchaczy. Śpiewne arie i pieśni kruszą nawet najbardziej nieczułe na muzykę serca. Podobnie było i tym razem. Do Piątnicy na koncert przyjechało kilkaset osób - nie zawsze melomanów muzyki poważnej. Część z nich nauczona doświadczeniem lat ubiegłych zabrała ze sobą „wędkarskie” stołeczki...
Wojciech Lewandowski, Krzysztof Drzewiecki i Waldemar Bączyk śpiewali najwybitniejsze arie z dzieł Verdiego, Pucciniego czy Straussa. Muzyka znana ze scen teatrów operowych przeplatała się z dobrą piosenką estradową.
Tenorom podczas koncertu towarzyszył Włodzimierz Wiesztodrt, który na fortepianie zastępował całą orkiestrę...
„Koncert na wodzie” poprowadziła - ze swobodą i znawstwem opowiadając o muzyce jej autorach i śpiewających artystach - Barbara Żurowska-Sutt – wieloletnia dyrektor Państwowej Opery Bałtyckiej w Gdańsku.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę