Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Termomodernizacja z unijnym wsparciem

Szkoła Podstawowa nr 4 w Zambrowie i szkoła podstawowa w podzambrowskiej wsi Poryt - Jabłoń otrzymały ponad milion złotych dofinansowania na termomodernizację. Środki unijne pochodzą z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.

Termomodernizacja SP nr 4 w Zambrowie obejmie ponad 2,8 tys. m kw. budynku. Wymienione zostaną m.in. okna i drzwi, a ściany zewnętrzne oraz dach będą ocieplone. Na kominach zostaną zamontowane turbowenty. Zakończenie robót budowlanych jest zaplanowane na koniec września tego roku. Wartość projektu to prawie 1,4 mln zł. Dofinansowanie wynosi 703,3 tys. zł.

W Szkole Podstawowej w Porytem – Jabłoni oprócz ocieplenia budynku i wymiany stolarki, w obiekcie zostanie zamontowane energooszczędne oświetlenie, a instalacje centralnego ogrzewania i instalacje służące ogrzewaniu wody użytkowej będą zmodernizowane. Pojawią się też ogniwa fotowoltaiczne. Prace zakończą się jesienią. Wartość inwestycji to 519 tys. zł. Dofinansowanie z RPO wynosi 322,5 tys. zł.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę