czwartek, 23 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Dziekani wybrani w PWSIiP

Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży zmienia strukturę wewnętrzną. Od września na uczelni mają zacząć funkcjonować trzy wydziały. W środę kolegium elektrów wybrało ich dziekanów.

Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży
Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży

Dziekanem Wydziału Informatyki i Nauk o Żywności została prof. dr hab. Bożena Waszkiewicz-Robak, która obecnie jest zastępcą dyrektora  Instytut Technologii Żywności i Gastronomii.  Na dziekana Wydziału Nauk Społecznych i Humanistycznych została wybrana dr hab. Krystyna Leszczewska, prof. PWSIiP, która dotychczas jest prorektorem uczelni.
Dziekanem Wydziału Nauk o Zdrowiu został zaś dr hab. Krzysztof Sychowicz, prof. PWSIiP w Łomży dotychczasowy zastępca dyrektora Instytutu Społeczno - Humanistycznego.
Wybrani dziekani będą kierować pracami nowych wydziałów przez kolejne cztery lata. Za tydzień mają być wybrani prodziekani ds. dydaktyki i spraw studenckich. Podobnie jak w przypadku kandydatów na dziekanów są trzy kandydatki: dr inż. Aneta Anna Wiktorzak na prodziekana WIiNoŻ, dr Sylwia Jaskuła – Korporowicz – na prodziekana WNSiH oraz dr Joanna Zofia Chylińska – na prodziekana WNoZ.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0