Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Dziekani wybrani w PWSIiP

Główne zdjęcie
Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży

Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży zmienia strukturę wewnętrzną. Od września na uczelni mają zacząć funkcjonować trzy wydziały. W środę kolegium elektrów wybrało ich dziekanów.

Dziekanem Wydziału Informatyki i Nauk o Żywności została prof. dr hab. Bożena Waszkiewicz-Robak, która obecnie jest zastępcą dyrektora  Instytut Technologii Żywności i Gastronomii.  Na dziekana Wydziału Nauk Społecznych i Humanistycznych została wybrana dr hab. Krystyna Leszczewska, prof. PWSIiP, która dotychczas jest prorektorem uczelni.
Dziekanem Wydziału Nauk o Zdrowiu został zaś dr hab. Krzysztof Sychowicz, prof. PWSIiP w Łomży dotychczasowy zastępca dyrektora Instytutu Społeczno - Humanistycznego.
Wybrani dziekani będą kierować pracami nowych wydziałów przez kolejne cztery lata. Za tydzień mają być wybrani prodziekani ds. dydaktyki i spraw studenckich. Podobnie jak w przypadku kandydatów na dziekanów są trzy kandydatki: dr inż. Aneta Anna Wiktorzak na prodziekana WIiNoŻ, dr Sylwia Jaskuła – Korporowicz – na prodziekana WNSiH oraz dr Joanna Zofia Chylińska – na prodziekana WNoZ.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę