Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Dobre duszki

Główne zdjęcie
Wyróżniona praca Martyny Jankowskiej

Praca 13-letniej Martyny Jankowskiej została wyróżniona na II Międzynarodowym Biennale na Małą Formę Graficzną „Między czernią a bielą”. Tematem tegorocznej edycji były „Elfy, skrzaty i wróżki, czyli dobre duszki”, a na biennale wpłynęło 1393 prace z różnych stron świata: z Chin, Indii, Tajlandii, Rosji, Kazachstanu, Izraela, USA oraz Polski.

Martyna Jankowska to podopieczna Anny Bureś z Pracowni Plastycznej MDK-DŚT. 
- Jury przy wyborze prac kierowało się warsztatem graficznym oraz ciekawym podejściem do tematu konkursu. Wiem, że zgłoszone prace prezentowały wysoki poziom, dlatego jestem dumna, że młode łomżynianki znalazły się w gronie najlepszych – przekazuje Anna Bureś zaznaczając, że poza wyróżnieniem dla Martyny jury zakwalifikowało na wystawę pokonkursową linoryty także Kingi Solińskiej, Wiktorii Winko i Mai Przestrzelskiej. 

To nie jedyne podopieczne Anny Bureś z Pracowni Plastycznej MDK-DŚT docenione za swoje prace. Julia Borkowicz (18 lat) zdobyła drugą nagrodę w 17 Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Człowiek w ruchu”, a Izabela Czerwińska (11 lat) zdobyła pierwszą nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Piękno drzemiące w wulkanach”.


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę