Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 05 maja 2021 napisz DONOS@

„Siódemka” będzie miała prawdziwą salę

Główne zdjęcie
Szkoła Podstawowa nr 7 wraz z planowaną nową salą gimnastyczną

Białostocka firma MK BUD ma wybudować salę sportową przy Szkole Podstawowej nr 7 w Łomży. Inwestycja pochłonie 7 mln 620 tys 780 złotych, a nowa sala gimnastyczna z zapleczem sportowym ma być wykonana przed rozpoczęciem roku szkolnego 2018/2019.

Urząd Miejski w Łomży poinformował, że w poniedziałek prezydent Mariusz Chrzanowski zatwierdził wynik przetargu na budowę sali. Złożona w nim najniższa cenowo oferta przewyższa o ok. 200 tys. zł środki jakie na ten cel chciały wydać władze miasta. Dwa tygodnie temu Grzegorz Daniluk z ratusza informował o poszukiwaniu w budżecie dodatkowych środków na budowę sali. Decyzję o podpisaniu umowy z wykonawcą, który złożył najkorzystniejszą ofertę uzależniał zaś od decyzji radnych miasta. 
- Podczas najbliższej sesji Rady Miejskiej Prezydent złoży stosowny wniosek o zwiększenie środków na tę inwestycję. Jeżeli radni przychylą się do wniosku Prezydenta, nastąpi rozstrzygnięcie przetargu – podawał Daniluk.
Okazuje się, że prezydent postanowił ostatecznie nie czekać na decyzje radnych. Wczoraj ratusz opublikował informacje, że prezydent Mariusz Chrzanowski zatwierdził wynik przetargu na budowę sali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 7 w Łomży. 
Inwestycję ma zrealizować firma MK BUD z Białegostoku. Jej oferta cenowa 7 mln 620 tys 780 złotych była najtańsza. Firma w przetargu zadeklarowała gotowość zbudowania nowej sali gimnastycznej „siódemki” do 1 sierpnia 2018 roku. 
Warto dodać, że do budowy sali sportowej przy SP nr 7 w Łomży dołoży się Ministerstwo Sportu i Turystyki, które przyznało na ten cel dotację w wysokości 2 mln 435 tys. zł.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę