Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 12 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Znana i lubiana Majka Jeżowska ponownie zaśpiewa w Łomży

Główne zdjęcie
Majka Jeżowska

Poprzednim razem koncertowała u nas pod koniec października, a wejściówki rozeszły się wówczas w ciągu godziny. Jest znana i lubiana przez dzieci, rodziców i dziadków. „Wszystkie dzieci nasze są”, „A ja wolę moją mamę” czy „Najpiękniejsza w klasie” to piosenki, które wszyscy znają i wszyscy śpiewają razem z Majką Jeżowską. W sobotę wieczorem artystka będzie gwiazdą koncertu na Starym Rynku kończącego tegoroczne obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu.

Organizatorem koncertu jest Fundacja DR OTiS, która od początku kwietnia w mieście organizowała szereg warsztatów i spotkań dla rodzin z dziećmi autystycznymi, ale także imprezy  uświadamiających wszystkim innych czym jest autyzm. W sobotnie popołudnie na Starym Rynku będzie ostatni już element obchodów w Łomży Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, który uświetni Majka Jeżowska.  Słynna piosenkarka na scenie ma pojawić się ok. godz. 19.30, ale Dorota Zwierzyńska, prezes Fundacji DR OtiS zaprasza mieszkańców już od godz. 15.30. Na początek wystąpi Michał Sawicki i grupa Soli Deo. Przewidziane są także występy dzieci z Przedszkola Niepublicznego Nutka, Przedszkola Niepublicznego Motylek, Szkoły Podstawowej dla Dzieci z Autyzmem i Niepełnosprawnościami Sprzężonymi oraz Studia Wokalnego eMDeK prowadzonego przez Panią Magdę Sinoff. Przed Majką Jeżowską będą także występy zespołu RY i Orkiestry Dni Naszych, a w przerwach, między występami na scenie, przewidziane są różnorodne konkursy i pokazy. 
- Przewidziano także wiele innych atrakcji, m. in. możliwość skorzystania z warsztatów w wiosce tematycznej, zabawy na dmuchańcu, trampolinie, obejrzenia wystawy samochodów i motocykli, wzięcia udziału w licytacji lalki z Teatru Lalki i Aktora w Łomży – zaprasza Zwierzyńska. - Dla łakomczuchów – możliwość zakupu waty cukrowej oczywiście w kolorze niebieskim, oraz innych słodkości. Bedzie też stoisko z zabawkami i sklepik Fundacji DR OTiS pozwoli chętnym na zakup zabawek i pamiątek z wydarzeń kwietniowych i wsparcia działań Fundacji.


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę