Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Warszawskie sukcesy podopiecznych Anny Bureś

Główne zdjęcie
Lena Zuzga - "Żyrafa u fotografa"

Maja Przestrzelska (12 lat) i Lena Zuzga (8 lat) zdobyły nagrodę i wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Łapy, pióra i rymów cała fura”, a Oskar Chludziński (12 lat) został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Warszawa moja stolica. Prace młodych łomżan z Pracowni Plastycznej MDK-DŚT w Łomży prowadzonej przez Annę Bureś, rywalizowały z tysiącami innych z całego kraju.

Maja Przestrzelska - "Zeszły się cztery koty"
Maja Przestrzelska - "Zeszły się cztery koty"
Praca Oskara Chludzińskiego
Praca Oskara Chludzińskiego

Jednym z organizatorów pierwszego z konkursów była  Szkoła Podstawowa Nr 16 im. Toni Halika w Warszawie. Konkurs „Łapy, pióra i rymów cała fura” zorganizowano w ramach projektu  eTwinning  „Pomysł na wagę złota, a celem było rozbudzenie wśród dzieci i młodzieży  zainteresowania postacią i poezją Ludwika Jerzego Kerna. Zadaniem uczestników konkursu było namalowanie ilustracji do wierszy znanego i lubianego poety. Na konkurs wpłynęło 828 prac z 53 placówek oświatowych i kulturalnych z całej Polski, a wśród najlepszych były te przygotowane przez Maję Przestrzelską (12 lat) i Lenę Zuzga (8 lat).

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Warszawa moja stolica” został zorganizowany przez Pałac Młodzieży w Warszawie. Na konkurs wpłynęło 1477 prac ze 143 placówek kulturalnych i oświatowych. Na wystawę zakwalifikowano 200 prac, w tym nagrodzono 30, a jedna z nagród trafiła do Oskara Chludzińskiego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę