Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

Bezdomny w Łomży utknął w śmietniku - uratowali go strażacy

Do zdarzenia doszło przy ulicy Wyszyńskiego w Łomży. Jak mówi zastępca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej Grzegorz Wilczyński, informację o osobie potrzebującej pomocy strażacy dostali od policji.

Ratownicy zdecydowali, że mężczyzna musi trafić do szpitala. Jak dodaje Grzegorz Wilczyński, ze względu na niską temperaturę w nocy, jest to bardzo niebezpieczny okres dla osób bezdomnych.

Policjanci i strażacy proszą, żeby informować o osobach, które mogą potrzebować wsparcia. Przypominają, że jeden telefon może w takiej sytuacji uratować komuś życie.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę