Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Nagroda dla młodej plastyczki

Główne zdjęcie
Nagrodzona praca Poli Grzech

Pola Grzech (14 lat) z Pracowni Plastycznej MDK – DŚT w Łomży zdobyła I Nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tradycje Wielkanocne”.  Organizatorem konkursu, na który wpłynęło około 2000 prac z całej Polski, był Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki. - Jestem bardzo dumna, że komisja konkursowa tak wysoko oceniła pracę Poli – mówi Anna Bureś instruktorka Pracowni Plastycznej MDK-DST pod której kierunkiem powstał nagrodzona praca.

- Pola przedstawiła fragment drogi krzyżowej - Chrystusa dźwigającego krzyż. Pracę wykonała techniką mieszaną (plakatówka, dekalkomania, wydzieranka), dzięki której wzmocniła dramaturgię obrazu – opisuje Anna Bureś. 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę