Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 maja 2021 napisz DONOS@

Przetarg na salę sportową przy "siódemce" będzie jeszcze raz

Główne zdjęcie
Szkoła Podstawowa nr 7 wraz z planowaną nową salą gimnastyczną

Urząd Miejski w Łomży unieważnił przetarg na budową sali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 7 w Łomży. Powodem takiej decyzji są... pieniądze. Żadna z sześciu ofert złożonych przez zainteresowanych realizacją zlecenia wykonawców nie mieściła się w puli środków jakie na ten cel chciały przeznaczyć władze miasta. W najbliższych tygodniach ma być ogłoszony nowy przetarg.

Nowa sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej nr 7 ma mieć ponad 60 metrów długości, blisko 40 metrów szerokości i ponad 11 metrów wysokości. Obiekt z zapleczem szatniowo – socjalnymma stanąć za budynkiem szkoły w miejscu obecnej małej sali gimnastycznej i być połączony ze szkołą specjalnym łącznikiem. Władze miasta planowały, że koszt inwestycji nie przekroczy kwoty 7 milionów 420 tysięcy złotych. Tymczasem w sześciu złożonych w ubiegłym tygodniu ofert najtańsza sięgała 8 milionów.
Z tej przyczyny dziś formalnie wiceprezydent Andrzej Garlicki unieważnił prowadzone dotychczas postępowanie przetargowe. Łukasz Czech z ratusza zapowiada jednak, ze nie oznacza to iż władze miasta wycofują się z realizacji planowanej inwestycji. Jeszcze przed świętami Wielkanocnymi ma być ogłoszony drugi przetarg na budowę tej sali, w nadziei, że za drugim razem wykonawcy przedstawią niższe oferty. Na razie nie wiadomo czy opóźnienie z wyborem wykonawcy budowy sali wpłynie na termin jej oddania do użytku. Dotychczas planowano, że budowę uda się ukończyć jeszcze przed wakacjami 2018 roku.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę