Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Kolegium elektorów PWSIiP wybrało nowych prorektorów

Dr Sylwia Chojnowska z instytutu medycznego i dr hab. Krzysztof Prokop, dyrektor instytutu prawa i administracji, będą nowymi prorektorami w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Ich wyboru, na wniosek dr hab. Dariusza Surowika, który ma być nowym rektorem „państwówki” dokonało kolegium elektorów. Chojnowską poparli wszyscy, a Prokopa zdecydowana większość elektorów.

Nowy rektor i nowi prorektorzy władzę w PWSIiP przejmą od 1 września 2017 roku na czteroletnią kadencję. Dr Sylwia Chojnowska będzie prorektorem do spraw nauki i współpracy z zagranicą, a prof. PWSIiP dr hab. Krzysztof Prokop dydaktyki i spraw studenckich. 
We wczorajszym głosowaniu brało udział 21 elektrów. Kandydaturę dr Chojnowskiej poparli wszyscy. W przypadku głosowania na prof. Prokopa „za” zagłosowało 17 elektorów, 3 było „przeciw”, a 1 głos uznano za nieważny.  
Tydzień wcześniej to samo kolegium elektorów na nowego rektora uczelni na kadencją 2017-2021 wybrało dr hab. Dariusza Surowika. Był jedynym kandydatem. Wówczas nikt nie głosował „przeciw”. Komisja licząca głosy uznała 1 głos uznano za nieważny, a wszyscy pozostali elektorzy zagłosowali „za” tą kandydaturą.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę