Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

W „siódemce” i „budowlance” dyrektorzy bez zmian

Tylko po jednej ofercie wpłynęło na miejskie konkursy na stanowiska dyrektorów Szkoły Podstawowej nr 7 i Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 oraz trzech samorządowych Burs Szkolnych. Jak informuje Łukasz Czech z ratusza złożyli je obecni dyrektorzy tych placówek.

W przypadku „siódemki” to Iwona Erynk – Cichowicz, która od września ubiegłego roku pełni obowiązku dyrektora szkoły po przejściu na emeryturę poprzedniej dyrektorki Haliny Szeligowskiej. W „budowlance” dyrektorem szkoły od wielu lat jest Artur Ciborowski. 
W miejskich bursach nr 1, 2 i 3 dyrektorami są odpowiednio: Jacek Pogorzelski, Barbara Zawrotna i Ewa Matejkowska.
Jak przekazuje Łukasz Czech rozmowy z kandydatami na dyrektorów szkół odbędą się 29 marca, a na dyrektorów burs 30 marca 2017 r. Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski powołał komisje konkursowe, które przeprowadzą te rozmowy i formalnie wskażą zwycięzców, których prezydent  powoła później na dyrektorów na kilkuletnie kadencje.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę