Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pożar piekarni we wsi koło Grajewa

Straty oszacowano na pół miliona złotych. Paliła się piekarnia we wsi Konopki koło Grajewa.

 

W wyniku pożaru spłonęło poddasze piekarni. Strażacy nie dopuścili, by ogień rozprzestrzenił się dalej. Dzięki temu udało się uniknąć poważniejszych zniszczeń sprzętu i wyposażenia piekarni. W tym czasie w piekarni pracowali ludzie - na szczęście nikomu nic się nie stało. Siedmiu obecnym tam osobom udało się w porę uciec.

W akcji brało udział 32 strażaków, w tym ochotnicy ze Szczuczyna. Straty oszacowano na pół miliona złotych. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną pojawienia się ognia. Będą ustalać to policjanci.


 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę