Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Rzeka zalała gospodarstwa i zamarzła. Problemy mieszkańców wsi koło Kolna

Zalane i zamarznięte podwórka - z takim problemem muszą poradzić sobie mieszkańcy wsi Kozioł koło Kolna. Przepływająca przez miejscowość rzeka Pisa wylała, a rozlewiska, które sięgają podwórek i budynków zamarzły - mówi Tomasz Sielawa z kolneńskiej straży pożarnej.

Strażacy starają się pomóc tym, którzy podwórka mają pokryte warstwą lodu. Zamarznięta woda uniemożliwiła dostęp do pomieszczeń gospodarczych czy domów. Teraz wszyscy czekają na odwilż. Na szczęście, jak mówią strażacy, poziom wody już się nie podnosi i kolejne gospodarstwa nie są zagrożone.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę