Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nadchodzą spore opady śniegu i spadek temperatury

Główne zdjęcie
Intensywne opady śniegu z 3 grudnia 2016 r,

Synoptycy zapowiadają gwałtowną zmianę pogody. Uważać powinni głównie kierowcy - spadnie sporo śniegu. "Opady zaczną się około północy (3.1)" - mówi synoptyk z biura prognoz w Białymstoku Tomasz Siemieniuk. "W ciągu najbliższych 12 godzin może spaść od 5 do 8 cm śniegu. Przejściowo mogą się pojawić opady deszczu ze śniegiem. W nocy wiatr może osiągać prędkość 60-65 km/h. To w połączeniu z opadami śniegu może przynieść zawieje śnieżne" - dodaje synoptyk. W nocy (3.1) temperatura będzie wahać się od -3 do -2 stopni Celsjusza.

To dopiero zapowiedź zimowej aury. W środę (4.1) będzie sporo chmur i przelotne opady śniegu. Przejściowo osłabnie wiatr, lecz po południu w porywach może osiągnąć 65 km/h. Może być też ślisko na drogach. W środę w dzień temperatura będzie się jeszcze wahać w granicach zera, ale już w czwartek (5.1) osiągnie od -8 do -10 stopni. Potem ma dalej spadać, aż w nocy z piątku na sobotę (6-7.1) osiągnie od -16 do nawet -18 stopni.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę