Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Z „Wety” na Boże Narodzenie

Świąteczne kompozycje wykonane głównie z materiałów naturalnych: orzechów, szyszek, żołędzi, owoców buka, kasztanów, siana, gałązek brzozy, derenia, kory, korzeni, kwiatostanów traw, kłosów zbóż z wykorzystaniem papieru do pakowania czy tektury można podziwiać w Domku Pastora. Pod koniec przyszłego tygodnia stroki będzie można kupić, a dochód trafi na szlachetny cel.

Prezentowane w Domku Pastora stroiki to dzieła uczniów kształcących się na kierunku technik architektury krajobrazu w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży. Trwałe i niepowtarzalne prace powstały pod kierunkiem pani Ewy Czerskiej- nauczycielki przedmiotów zawodowych. Wystawę można już oglądać, od 14. do 16. grudnia także będzie można dokonać zakupu ozdób świątecznych. Jak przekazuje Magdalena Budziszewska z Wety dochód z och sprzedaży zostanie przeznaczony na rzecz Stowarzyszenia „Wszystkie zwierzęta małe i duże”.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę