Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Starosta łomżyński przyznał stypendia

Dwa stypendia za wyniki w nauce i jedno sportowe przyznał na rok szkolny 2016/2017 starosta łomżyński. Stypendium sportowe otrzymał młody miotacz Sebastian Włostowski, absolwent Publicznego Gimnazjum nr 9 im. Rodziny Lutosławskich w Łomży, a obecnie uczeń I klasy w Zespole Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących. Reprezentował swoją szkołę, powiat i ziemię łomżyńską na zawodach szczebla wojewódzkiego, międzywojewódzkiego i na Mistrzostwach Polski. Był też jedynym nominowanym w tej kategorii.

Stypendia naukowe trafią do dwóch absolwentek Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Wiźnie: Anny Gaweckiej i Klaudii Zalewskiej. Pierwsza z nich była laureatką w Wojewódzkim Konkursie Biologicznym i zajęła I miejsce w XXII Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Biebrzańskim Parku Narodowym. Klaudia Zalewska była finalistką wojewódzkich konkursów: biologicznego i ekologicznego. Obie od września są uczennicami I klasy o profilu biologiczno-chemicznym w II LO w Łomży.

Stypendium starosty łomżyńskiego wynosi 2,5 tys. zł - stypendysta sam może zdecydować czy chce całą kwotę odebrać jednorazowo, czy w dziesięciu miesięcznych ratach.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę