Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zagramy o zwycięstwo... i drugą ligę

Główne zdjęcie
Jerzy Engel (junior) podczas spotkania z kibicami

Tak przed meczem ŁKS Łomża MG MZKS Kozienice mówią piłkarze łomżyńskiej jedenastki i ich trener Jerzy Engel. Niemniej jak podkreślają będzie to trudny mecz i potrzebny jest gorący doping... taki jak w spotkaniu z Ceramiką Paradyż. W czwartek Jerzy Engel - trener, Adam Kamiński – piłkarz i Marcin Trojanowski dyr. ŁKS spotkali się z kibicami klubu. „Największym zagrożeniem dla łomżan w sobotnim meczu będą piłkarze z Kozienic. Oni grają indywidualnie nie zespołowo... i dla tego są tak niebezpieczni” - ocenia trener ŁKS-u.

Jako najgroźniejszych trener Engel wymienia Piotra Cetnarowicza, Marcina Danielewicza i Eugeniusza Kołodziejczyka. Dodaje, że Kozienice dobrze rozgrywają stałe fragmenty gry, a większość bramek jakie w tym sezonie zdobywali padały po dośrodkowaniach. „Wiemy o tym i z piłkarzami przygotowujemy się specjalnie na taką właśnie grę” - mówi Engel. Podkreśla też, że zawodnicy są w dobrej kondycji psychicznej i mają wole wygrania tego spotkania mimo, że jak dodał „zagrają bez dodatkowej motywacji” pieniężnej ze strony klubu. Engel liczy natomiast, że takowa motywacja znajdzie się gdy ŁKS będzie grał w barażach o II ligę. Jako źródło jej pochodzenia wskazuje władze miasta. „To jest ogromna promocja miasta. Liczę w tym zakresie na prezydenta, radnych (...)” - mówił. - „Nie wyobrażam sobie żeby nie było premii za baraże” - dodał.

Oceniając równie ważny dla łomżan mecz rozegrany w Olsztynie pomiędzy tamtejszym OKS-em a Zniczem Pruszków Jerzy Engel powiedział, że „Olsztyn na pewno będzie walczył” i dodał, że liczy na jego zwycięstwo, a zawodnicy, trener i działacze ŁKS-u „powinni planować sobie następne tygodnie na grę...”

Zwracając się do kibiców trener apelował o gorący doping i wsparcie zespołu „tak jak z Ceramika, gdy wygraliśmy grając w 9-ciu...” Poprosił też aby mecz odbył się w spokojnej atmosferze... Obecny na spotkaniu Marcin Trojanowski dodał, że wysłano do Kozienic informację, ze zorganizowane grupy ich kibiców nie będą wpuszczone na stadion. Natomiast łomżyńscy „szalikowcy” – tak jak na mecz z Ceramiką – na sobotnie spotkanie wejdą z biletami po 2 zł. Bilety dla nich będą sprzedawane tak jak poprzednio na „muszli”.

„Szalikowcy” zapowiadają z kolei spokój i głośny doping „tak, że będzie go słychać w Drozdowie”. Sugerują także, aby „pikniki” czyli kibice siedzący na ławkach od strony ul. Zjazd również „poruszali ustami”

Przypominamy ostatni mecz III ligi - spotkanie ŁKS Browar Łomża - MG MZKS Kozienice w najbliższą sobotę, 11 czerwca 2005r., o godzinie 16.00, na stadionie przy ul. Zjazd 18 w Łomży.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę