Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Chór „Carmen Fidei” na muzycznym podium

Główne zdjęcie
Chór „Carmen Fidei” pod dyrekcją Michała Rajewskiego z parafii pod wezwaniem Krzyża Świętego w Łomży

Chór „Carmen Fidei” pod dyrekcją organisty Michała Rajewskiego z parafii pod wezwaniem Krzyża Świętego w Łomży został doceniony podczas VIII Ogólnopolskiego Turnieju Chórów o Kryształowe Serce Chełmińskiej Jesieni w Chełmnie. Męski Zespół Wokalny wyśpiewał Srebrne Pasmo, czyli drugie miejsce, a Chór Mieszany - Brązowe Pasmo (3 miejsce).

Ponadto Carmen Fidei otrzymał nagrodę wojewody kujwsko-pomorskiego, puchar burmistrza Chełmna i puchar dyrektora Chełmińskiego Domu Kultury. 

Warto dodać, że do Chełmna łomzyński chór jechał nie tylko po to, aby uczestniczyć w wokalnym turnieju.
- Nasi śpiewacy modlili się także w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej, gdzie z innymi chórzystami zapewnili oprawę artystyczną Uroczystej Mszy świętej. Właśnie w tej świątyni ogłoszone zostały wyniki konkursu, wręczone nagrody i na zakończenie odbył się koncert laureatów - przekazuje twróca chóru Michał Rajewski dodając, że w chełmińskim konkursie rywalizowało 13 zespołów chóralnych z różnych stron Polski.


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę