Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

STADNINA KONI

WŁAŚCICIELE STADNINY  B i M KOZŁOWSCY
WŁAŚCICIELE STADNINY B i M KOZŁOWSCY

Własność prywatna Bożeny i Marka Kozłowskich. Jak doszło do założenia stadniny koni ? M.K O posiadaniu koni myślałem od bardzo dawna. Okazja pojawiła się z chwilą zakupu kilkuhektarowego gospodarstwa rolnego w Balikach. Rozpocząłem od kupna jednego, nie oswojonego konia. W chwili obecnej stadnina liczy 10 koni pod siodło. Co możecie Państwo zaoferować turystom ? B.K Stadnina koni w Balikach jest bazą wypadową dla gości lubiących turystykę pieszą, rowerową, samochodową. Są tu urzekające tereny na spacery bliskie i dalekie, łowienie ryb w Pisie.
Stadnina prowadzi lekcje i kursy jazdy dla początkujących i zaawansowanych. Przez cały rok, siedem dni w tygodniu. Posiadamy ujeżdżalnię odkrytą i fachową kadrę instruktorską. Organizujemy jazdy konne po okolicznych lasach. Stadnina organizuje także pobyt dla młodzieży szkolnej na spotkaniach integracyjnych. W okresie letnim utrzymujemy ścisłą współpracę z hotelem Zbyszko, Skansenem Kurpiowskim w Nowogrodzie i ośrodkiem wypoczynkowym w Ptakach
Jaki macie Państwo plany na przyszłość ? M.K Po wykupieniu działki znajdującej się nad rzeką Pisą chcemy dostosować plażę do użytku publicznego. Zamierzamy też kupić mały statek pasażerski – 14 osobowy, który mógłby kursować po Narwi. Brak zaplecza noclegowego jest w chwili obecnej dużą przeszkodą w rozwinięciu naszej działalności, w związku z tym myślimy o zagospodarowaniu jednego budynku na pokoje gościnne.
Dziękuje Państwu za rozmowę i życzę szybkiego urzeczywistnienia planów. Lilia Estkowska

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę