Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@
Wiadomość z www.radio.bialystok.pl

Zamiast naprawić dziurę, drogowcy stawiają znaki ostrzegawcze

Główne zdjęcie
Ul. Sikorskiego

Od dwóch tygodni na ul. Sikorskiego w Łomży jazdę utrudnia kierowcom duża dziura w nawierzchni. Zajmuje dwa pasy ruchu, a drogowcy zamiast ją naprawić, postawili znak ostrzegający o nierównościach.

Kierowcy nie są zachwyceni opieszałością drogowców i uważają, że nawierzchnia powinna być naprawiona jak najszybciej. Jak mówili w rozmowie z naszym reporterem, teraz łatwo uszkodzić samochód albo wpaść w poślizg, jadąc motocyklem. Obawiają się też, że uszkodzenia będą usunięte dopiero wtedy, gdy dojdzie do jakiejś kolizji albo wypadku.

Zastępca miejskiej spółki odpowiedzialnej za drogi Mariusz Zapert twierdzi, że to nie jego firma jest odpowiedzialna za to, że tak długo nawierzchnia nie jest remontowana. Jak powiedział Polskiemu Radiu Białystok, to efekt awarii kanalizacji, usterkę już usunięto. Miejska spółka wodociągowa zleciła naprawę nawierzchni, ale dzień później decyzję cofnęła bez żadnego wyjaśnienia.

A kiedy nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi najczęściej o pieniądze - potwierdza to członek zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Mariusz Konopka. I dodaje, że jego firma chciała znaleźć jak najtańszą ofertę, dlatego trwało to tak długo. Teraz zlecenie trafiło do firmy zajmującej się naprawą dróg i nawierzchnia ma być gotowa w ciągu dwóch dni.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę