Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

To pierwszy przypadek w regionie - wieś Szczepankowo ma własny herb i flagę

W całej Polsce jest ich niewiele, a w województwie podlaskim to pierwszy taki przypadek - wieś Szczepankowo, w powiecie łomżyńskim, ma własny herb i flagę. Wyjątkowość tej sytuacji polega na tym, że miejscowość ta nie jest jednostką samorządu terytorialnego - należy do gminy Śniadowo.

Starania o uzyskanie insygniów zajęły komitetowi społecznemu zaledwie kilka miesięcy.
Po raz pierwszy odtworzona pieczęć wsi obiecał użyć dyrektor szkoły podstawowej w Szczepankowie.  Jak powiedział - jej odbicie znajdzie się na świadectwach uczniów kończących za tydzień naukę z najlepszymi wynikami.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę