Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Zapisz się do Letniej Akademii Teatru

Po raz kolejny Teatr Lalki i Aktora w Łomży zaprasza młodzież w wieku od 12 do 16 lat do udziału w letnich integracyjnych warsztatach teatralnych. Uczestnicy projektu pod okiem kadry zatrudnionej w łomżyńskim teatrze (aktorzy, pracownicy pracowni plastycznej i technicznej, koordynator pracy artystycznej) poznawać będą tajniki pracy scenicznej, a docelowo stworzą miniatury teatralne oparte na legendach łomżyńskich. - Twórcy zaangażowani w realizację projektu podzielą się swoim doświadczeniem zawodowym, zaprezentują różne metody pracy, rozbudzą w młodych ludziach ciekawość i kreatywność - zachęcają organizatorzy.

Wszystkie zajęcia w ramach projektu odbywać się będą w Teatrze Lalki i Aktora w Łomży, z wykorzystaniem sali widowiskowej oraz zaplecza plastycznego i administracyjnego. Udział w warsztatach da uczestnikom unikalną możliwość poznania od podszewki całego procesu powstawania spektaklu teatralnego: zarówno jego aspektów artystycznych, jak i tych organizacyjnych czy promocyjnych.
- Udział w warsztatach umożliwi zdobycie konkretnych umiejętności, uwolnienie drzemiącego potencjału, ale przede wszystkim pozwoli na nawiązanie nowych relacji oraz integrację w grupie – podkreślają organizatorzy przekonując, że warsztaty będą dla młodzieży szansą na poznanie i samodzielne wykorzystanie teatralnego języka, a przede wszystkim na twórcze wyrażenie siebie. Poza tym stworzą też alternatywny sposób na spędzenie czasu wolnego od zajęć szkolnych. 
W czasie Letniej Akademii Teatru odbywać się będą warsztaty aktorskie i cenograficzno – promocyjne. 
- Każdy uczestnik będzie miał możliwość sprawdzenia się na różnych polach aktywności. Każda osoba weźmie udział we wszystkich proponowanych przez nas zajęciach – zaznaczają organizatorzy, podkreślając, że udział w nich jest nieodpłatny, bo są realizowane w ramach Łomżyńskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Innych Uzależnień na 2016 rok.

TERMIN WARSZTATÓW: 12-21 lipca /z wyłączeniem sobót i niedziel/
CZAS TRWANIA: 5 godzin dziennie /od 9.00 do 14.00/
REALIZATOR: Teatr Lalki i Aktora w Łomży, Fundacja Sztuk i Dialogu
Na wypełnione karty zgłoszenia /do pobrania na stronie www.teatrlomza.hi.pl wraz z obowiązkowymi załącznikami czekamy do 1 czerwca 2016 r. pod adresem: 
Teatr Lalki i Aktora w Łomży 
plac Niepodległości 14
18-400 Łomża
Uwaga! Liczy się kolejność zgłoszeń, Mamy tylko 25 miejsc! Wszelkich informacji dotyczących warsztatów udziela Dorota Ciwoniuk – koordynator warsztatów /telefon: 86 216 59 55, mail: teatraga@o2.pl/


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę