Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Wyróżniony za grajków

Główne zdjęcie
Kazimierz Krupiński

Rzeźbiarz Kazimierz Krupiński został wyróżniony podczas XVI-ego Konkursu na Rzeźbę o Tematyce Muzycznej. Konkurs odbył się w Lesznie. Wzięło w nim udział kilkudziesięciu twórców z całej Polski oraz z zagranicy.

wyróżniona praca
wyróżniona praca
Kazimierz Krupiński od ćwierć wieku utrzymuje się z tego co wyrzeźbi. Od wielu lat zdobywa nagrody i wyróżnienia w konkursach regionalnych i ogólnopolskich. Jego prace znajdują się w zbiorach prywatnych w kraju i zagranicą m.in. w Niemczech, Francji, Belgii, Czechach, Austrii, Szwecji, Węgrzech, Litwy, Danii, Estonii, USA oraz Kanady.
Krupiński rzeźbi wyłącznie w drewnie. W jego pracach przeważa tematyka sakralna: sceny biblijne, wizerunki świętych, choć nie brak też rzeźb i płaskorzeźb o tematyce świeckiej.

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę