Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@

Nabór uzupełniający do klasy piłkarskiej

Młodzieżowy Łomżyński Klub Sportowy wraz z Publicznym Gimnazjum nr 8 w Łomży ogłaszają nabór uzupełniający dla chłopców z rocznika 2003 do klasy o profilu piłka nożna. - Zapraszamy chłopców z Łomży i okolic zafascynowanych piłką nożną do nauki w jedynym miejscu w Łomży stworzonym do właściwego nauczania połączonego z treningiem oraz rozwojem piłkarskim - mówi Marcin Trojanowski, prezes MŁKS zaznaczając, że współpraca PG8 i MŁKS trwa już od wielu lat, a wypracowany model szkolenia, godzi wysoki poziom nauczania z rozwojem piłkarskim.

Trojanowski dodaje, że dzięki zebraniu w jednej klasie najlepszych piłkarzy z Łomży i regionu udało się osiągnąć wiele sukcesów sportowych takich jak: Mistrzostwo Województwa Podlaskiego, Wicemistrzostwo Województwa Podlaskiego czy brązowy medal w Ogólnopolskim Finale Gimnazjady.

W ramach nauki w klasie piłkarskiej zapewniamy między innymi: Najlepszą kadrę dydaktyczną do właściwego poziomu nauczania, stałą opiekę psychologa sportowego MŁKS, zajęcia wychowania fizycznego – treningi prowadzone pod opieką trenerów MŁKS, atrakcyjne turnieje oraz mecze w Reprezentacji Szkoły, możliwość dołączenia do treningów w MŁKS.
Zainteresowanych chłopców wraz z rodzicami zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się  w Publicznym Gimnazjum nr 8, ul. Księżnej Anny 18, w środę 13 kwietnia o godzinie 18, sala 222 obok sekretariatu
Uwaga! Ilość miejsc ograniczona
Zapisy oraz szczegółowe informacje: sekretariat PG8 w Łomży (tel. 86 218 79 74) i trener MŁKS Wojciech Pietruszewski (tel. 604 400 687).

Młodzieżowy Łomżyński Klub Sportowy prowadzi również nabór do najmłodszej grupy rocznika 2011. Więcej informacji na stronie internetowej klubu


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę