środa, 13 grudnia 2017 napisz DONOS@

Nabór uzupełniający do klasy piłkarskiej

Młodzieżowy Łomżyński Klub Sportowy wraz z Publicznym Gimnazjum nr 8 w Łomży ogłaszają nabór uzupełniający dla chłopców z rocznika 2003 do klasy o profilu piłka nożna. - Zapraszamy chłopców z Łomży i okolic zafascynowanych piłką nożną do nauki w jedynym miejscu w Łomży stworzonym do właściwego nauczania połączonego z treningiem oraz rozwojem piłkarskim - mówi Marcin Trojanowski, prezes MŁKS zaznaczając, że współpraca PG8 i MŁKS trwa już od wielu lat, a wypracowany model szkolenia, godzi wysoki poziom nauczania z rozwojem piłkarskim.

Trojanowski dodaje, że dzięki zebraniu w jednej klasie najlepszych piłkarzy z Łomży i regionu udało się osiągnąć wiele sukcesów sportowych takich jak: Mistrzostwo Województwa Podlaskiego, Wicemistrzostwo Województwa Podlaskiego czy brązowy medal w Ogólnopolskim Finale Gimnazjady.

W ramach nauki w klasie piłkarskiej zapewniamy między innymi: Najlepszą kadrę dydaktyczną do właściwego poziomu nauczania, stałą opiekę psychologa sportowego MŁKS, zajęcia wychowania fizycznego – treningi prowadzone pod opieką trenerów MŁKS, atrakcyjne turnieje oraz mecze w Reprezentacji Szkoły, możliwość dołączenia do treningów w MŁKS.
Zainteresowanych chłopców wraz z rodzicami zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się  w Publicznym Gimnazjum nr 8, ul. Księżnej Anny 18, w środę 13 kwietnia o godzinie 18, sala 222 obok sekretariatu
Uwaga! Ilość miejsc ograniczona
Zapisy oraz szczegółowe informacje: sekretariat PG8 w Łomży (tel. 86 218 79 74) i trener MŁKS Wojciech Pietruszewski (tel. 604 400 687).

Młodzieżowy Łomżyński Klub Sportowy prowadzi również nabór do najmłodszej grupy rocznika 2011. Więcej informacji na stronie internetowej klubu


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0