Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 02 grudnia 2020 napisz DONOS@

Nabór uzupełniający do klasy piłkarskiej

Młodzieżowy Łomżyński Klub Sportowy wraz z Publicznym Gimnazjum nr 8 w Łomży ogłaszają nabór uzupełniający dla chłopców z rocznika 2003 do klasy o profilu piłka nożna. - Zapraszamy chłopców z Łomży i okolic zafascynowanych piłką nożną do nauki w jedynym miejscu w Łomży stworzonym do właściwego nauczania połączonego z treningiem oraz rozwojem piłkarskim - mówi Marcin Trojanowski, prezes MŁKS zaznaczając, że współpraca PG8 i MŁKS trwa już od wielu lat, a wypracowany model szkolenia, godzi wysoki poziom nauczania z rozwojem piłkarskim.

Trojanowski dodaje, że dzięki zebraniu w jednej klasie najlepszych piłkarzy z Łomży i regionu udało się osiągnąć wiele sukcesów sportowych takich jak: Mistrzostwo Województwa Podlaskiego, Wicemistrzostwo Województwa Podlaskiego czy brązowy medal w Ogólnopolskim Finale Gimnazjady.

W ramach nauki w klasie piłkarskiej zapewniamy między innymi: Najlepszą kadrę dydaktyczną do właściwego poziomu nauczania, stałą opiekę psychologa sportowego MŁKS, zajęcia wychowania fizycznego – treningi prowadzone pod opieką trenerów MŁKS, atrakcyjne turnieje oraz mecze w Reprezentacji Szkoły, możliwość dołączenia do treningów w MŁKS.
Zainteresowanych chłopców wraz z rodzicami zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się  w Publicznym Gimnazjum nr 8, ul. Księżnej Anny 18, w środę 13 kwietnia o godzinie 18, sala 222 obok sekretariatu
Uwaga! Ilość miejsc ograniczona
Zapisy oraz szczegółowe informacje: sekretariat PG8 w Łomży (tel. 86 218 79 74) i trener MŁKS Wojciech Pietruszewski (tel. 604 400 687).

Młodzieżowy Łomżyński Klub Sportowy prowadzi również nabór do najmłodszej grupy rocznika 2011. Więcej informacji na stronie internetowej klubu

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę