Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zatrzymano 60-latkę, która potrąciła dwie nastolatki i uciekła

Kobieta, która w poniedziałek (08.02) rano potrąciła dwie nastolatki w Łomży i uciekła z miejsca zdarzenia, jest już w rękach policji. To 60-letnia mieszkanka powiatu łomżyńskiego. Jej tożsamość została ustalona na podstawie zeznań świadków, którzy zapamiętali część numerów rejestracyjnych samochodu. Kobieta przyznała się do winy, ale dodała, że szczegółowe wyjaśnienia złoży przed sądem.

W chwili zatrzymania była trzeźwa. Do czasu wyjaśnienia sprawy będzie miała zatrzymane prawo jazdy - poinformowała Anna Mandziuk z łomżyńskiej drogówki.

Do zdarzenia doszło w Łomży przed 9:00 na ulicy Zawadzkiej przy skrzyżowaniu z Mazowiecką. Kobieta jadąca fiatem punto potrąciła na przejściu dla pieszych dwie 13-latki i odjechała, nie udzielając im pomocy. Nastolatki trafiły na badania do szpitala - jak się okazało, nie odniosły żadnych obrażeń.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę