Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Podpalał bo nie chcieli go w OSP

Policja zatrzymała 39. letniego mieszkańca Ciechanowa Józef H, podejrzanego o podpalenie zabytkowego drewnianego budynku olejarni w Ciechanowcu. Mężczyzna przyznał się do dokonanych wcześniej siedmiu innych podpaleń. Pożar w Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu wybuchł w nocy z soboty na niedzielę. Ogień gasiło w 7 jednostek straży pożarnej. Nie udało się uratować budynku, ale dzięki szybkiej i skutecznej akcji ogień nie rozprzestrzenił się na pozostałe obiekty. Straty materialne oszacowano na 30 tysięcy złotych.

Podczas przesłuchania zatrzymany mężczyzna przyznał, że zajmuje się tym procederem od połowy kwietnia. Jak twierdzi robił to ze złości do stażaków, którzy nie chcieli go przyjąć do OSP.
Komendant powiatowy policji w Wysokiem Mazowieckim postanowił nagrodzić innego mieszkańca Ciechanowca, który pomógł w ujęciu podpalacza.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę