Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Insp. Daniel Kołnierowicz nowym komendantem podlaskiej policji

Był zastępcą komendanta miejskiego policji w Białymstoku, a ostatnio szefem komendy powiatowej policji w Augustowie. Inspektor Daniel Kołnierowicz został nowym komendantem podlaskiej policji.

Zastąpił na tym stanowisku nadinspektora Sławomira Mierzwę, który był komendantem od 2012 r. Mierzwa sam złożył raport o zwolnienie ze służby z dniem 11 stycznia.

Insp. Daniel Kołnierowicz ma 41 lat. Pracował w pionie prewencji i bezpieczeństwa ruchu drogowego. Był zastępcą komendanta miejskiego policji w Białymstoku, a ostatnio szefem komendy powiatowej policji w Augustowie.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę