Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Informatykę można już studiować na poziomie magisterskim

Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży po raz pierwszy przyjmuje zgłoszenia kandydatów na studia informatyczne na poziomie magisterskim.

To jeden z dwóch obok administracji kierunek magisterski, który uruchomiony został w łomżyńskiej uczelni od tego roku akademickiego.  Oferta kontynuowania kształcenia w Łomży adresowana jest przede wszystkim do absolwentów dwóch kierunków studiów licencjackich: informatyki oraz automatyki i robotyki.

Rejestrować się można do 14 lutego, a następnego dnia po 16:00 pojawi się informacja o przyjęciu na studia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę