Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Marta Ramotowska z Łomży w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Marta Ramotowska maturzystka Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży jako jedyna reprezentantka województwa podlaskiego zakwalifikowała się do finału ogólnopolskiego turnieju wiedzy logistycznej. O miejsce w nim starało się niemal 7500 młodych logistyków. Sztuka ta udała się jedynie 59 osobom.

VIII Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna organizowana jest przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. Jej celem jest pobudzanie i rozwijanie zainteresowań uczniów problematyką logistyczną oraz promowanie utalentowanych uczniów wśród potencjalnych pracodawców. Stawką o którą walczą uczniowie są bezpłatne studia, ale także miejsca na praktykach i stażach w wiodących firmach logistycznych oraz nagrody rzeczowe. Samo zakwalifikowanie się do finału zwalnia zaś z etapu pisemnego egzaminu zawodowego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę