Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 27 września 2023 napisz DONOS@

Apteka

Z wielką radością informujemy Czytelników, że skończyły się kłopoty Mieszkańców Gminy, którzy po lekarstwa musieli przez ponad rok jeździć do Łomży. Od dnia 27.04.2005r. funkcjonuje w Nowogrodzie Apteka, która jest zlokalizowana przy ulicy Miastkowskiej, w pobliżu Ośrodka Zdrowia. Życzymy Panu Aptekarzowi, aby nie spotykały go nigdy niespodzianki i przykrości, jakie zafundował burmistrz jego poprzednikowi. Informujemy , że Apteka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8oo do 16oo oraz w sobotę od godz. 830 do godz. 1200 Redakcja

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę