wtorek, 18 lutego 2020 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zamknięty wjazd na część parkingu przy ARiMR - został otwarty

Zamknięty przez właściciela działek parking pod byłym Urzędem Wojewódzkim w Łomży został udostępniony dla interesantów - poinformował dyrektor Podlaskiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Stefan Krajewski. Po porannym zaskoczeniu zamkniętym wjazdem i naszej informacji o jego powodach, dyrektor Agencji spotkał się z właścicielem działek i wynegocjował z nim otwarcie szlabanu. "Uważam, że właściciel ma prawo do egzekwowania swojej własności, a załatwienie tej sprawy powinno należeć do administratora budynku" - powiedział Stefan Krajewski. "Oczekiwania finansowe za dzierżawę tego terenu są takiej wielkości, że można je rozłożyć nawet na firmy wynajmujące powierzchnie biurowe w tym budynku" - uważa dyrektor Agencji, która korzysta z największej części budynku byłego Urzędu Wojewódzkiego.

Otwarty wjazd na parking
Otwarty wjazd na parking

Jego zdaniem niepokojąca jest postawa władz miasta, które nie podejmują prób uregulowania praw własności tego terenu, tym bardziej, że o zwrot terenu, na którym mieści się budynek i otaczające go parkingi wystąpili także inni spadkobiercy poprzednich właścicieli.
Spadkobiercy byłego właściciela prawa do działek, na których mieści się część parkingu, odzyskali w czerwcu 2014 r. Już wtedy zwrócili się do władz Łomży o uregulowanie sytuacji - albo wykup ziemi, albo ustalenie opłaty dzierżawnej. Po niemal półtorarocznych rozmowach, które nie przyniosły efektu, postanowili wyegzekwować prawa do swojej własności.
Z parkingu przy ul. Zawadzkiej korzystają głównie interesanci firm mieszczących się w budynku przy ul. Nowej 2, przede wszystkim Podlaskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

200114015929.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę